V Karlových Varech dnes probíhal workshop pořádaný týmem profesionálních parkourových atletů a trenérů z Freemove.Naši zdravotníci zajišťovali zdravotnickou službu a dohlíželi na bezpečný průběh celé akce.

Oblastní spolek Českého červeného kříže v Chebu ve spolupráci s Městem Aš ve středu 8. listopadu ocenil mimořádný projev lidské sounáležitosti - darování krve. Samotný akt ocenění, při kterém přebírají bezpříspěvkoví dárci medaile prof. MUDr. Jana Jánského, probíhal v historických prostorách vitrážového sálu Muzea v Aši za přítomnosti zástupců...

Na zimním stadionu v Sokolově dnes probíhal hokejový turnaj VTM U15 na kterém naši zdravotníci zajišťovali zdravotnickou službu.O pohár vítěze se utkaly týmy z Karlovarského kraje, Jihočeského kraje a Hlavního města Prahy.

S Vaší pomocí se nám dnes povedlo dosáhnout 130 000 bodů v aplikaci "Pomáhej pohybem". Nadace ČEZ tak podpoří náš projekt na zakoupení nových výukových pomůcek na praktický nácvik první pomoci 50 000,-Kč.

Nové sanitní vozy, z nichž je jeden specializován na intenzivní péči, pomohou zajistit dostupnější péči v Sýrii. Zásilka tří sanitek tentokrát popluje po moři do své cílové destinace. V pořadí se jedná již o 7. humanitární pomoc jež poskytuje ČČK.

Po celém světe dnes probíhá Evropský den záchrany života. Jeho smyslem je zlepšení informovanosti a edukace veřejnosti o léčbě srdeční zástavy.