Výuka první pomoci: 4-57 hod.

Učitelé, uklízečky, manažeři, dělníci, zdravotní sestřičky s lékaři, IT technici, řidiči úklidových a jiných vozu, inženýři, pracovníci v sociálních službách a mnohé další profese? Žádný problém. U nás totiž připravujeme školení na míru. 

1) Základní školení první pomoci dle BOZP

                        (specifikace dle daného provozu)

4  hod.

2) Zdravotnická příprava uchazečů o ŘO

6  hod.

4) Základy první pomoci

12 hod.

7) První pomoc pro příslušníky IZS

40 hod.

8) Dobrovolná sestra ČČK (DOS)

57 hod.

9) Kurz realistického znázornění poranění - základní maskérský kurz

U nás učí skuteční odborníci, se kterými se na vzdělávacích akcích opravdu uvidíte. Vzdělání první pomoci je velmi náročné. Dnes je zcela běžné, že učí lidé po rekvalifikačních kurzech nebo lidé bez jakékoliv praxe a vztahu k oboru. Ač je to dnes téměř k neuvěření, jsou organizace, kde je toto možné - s tím se u nás také nesetkáte.  Kdo vás bude tedy učit? Vzděláni odborníci (absolventi středních a vysokých odborných škol s následným akreditovaným specializačním vzděláváním) s dlouholetou praxí v urgentní medicíně, medicíně katastrof, sociální službách a oborech příbuzných. Považujeme za důležité, aby bylo vzdělávání co nejkvalitnější a proto do něj přinášíme novinky, nejen že zahraničních ale i tuzemských vzdělávacích aktivit, které absolvujeme pravidelně s cílem zdokonalovat naše působení.

Účastníci získávají krom teoretických a praktických hodin také základní odbornou literaturu a elearningové materiály v cenách kurzů

Ke vzdělání využíváme kombinaci tradičních výukových metod a tzv. zážitkové pedagogiky. Naše výuka je doplněna moderními technologiemi - nechybí modely, cvičné figuríny.

Samozřejmostí jsou konzultace, které lektoři nikterak neomezují. Konzultace poskytujeme, jak při osobních setkáních, tak prostřednictvím moderních technologií (email, Messenger, WhatsApp a mnohá další média).

Nemáme jednotné šablony. Proč? Protože každá profese má svůj specifický provoz, který do vzdělání zahrnujeme. Kupříkladu uklízečka ve zdravotnických laboratořích nepotřebuje detailní znalost crush syndromu pro dělníky ve výkopových pracích stejně, jako oni nepotřebují detailní znalost první pomoci při poranění specifickými desinfekčními prostředky v její každodenní rutině. O detailech v rozdílech první pomoci pro pedagogy se zaměřením na děti netřeba mluvit. 

Máte-li zájem o školení první pomoci, neváhejte a obratˇte se na nás, rádi Vám poradíme se správným výběrem kurzu a naplánujeme s Vámi jednotlivé termíny.