V Chebu se dnes běžel tradiční Silvestrovský běh s rozběhnito.cz 2016. Naši zdravotníci po celou dobu akce zajišťovali zdravotní služby a dohlíželi na bezpečnost účastníků.

PF 2017

24.12.2016

Přejeme Vám i všem Vašim blízkým příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti.

V Karlových Varech dnes proběhla již 3. konference integrovaného záchranného systému. V rámci celodenního programu proběhla prezentace a diskuze nad odbornými tématy: Integrovaný záchranný systém; Přednemocniční péče a primární péče: Kde je rozdíl?; Systém v ústeckém kraji; Simulační trenažér XVR pro přípravu velitelů HZS ČR; WASAR - záchrana na...

26. října převzali ocenění, zasloužilí bezpříspěvkoví dárci krve, na slavnostním předání konaném Oblastním spolkem Českého červeného kříže Cheb (OS ČČK Cheb), v obřadní síni městského úřadu.Ocenění slouží jako vyjádření poděkování za mimořádný projev lidské sounáležitosti - bezpříspěvkové darování nejcennější tekutiny, krve. Krom tradičních...

Jedna z nejúspěšnějších skupin současnosti - Slza v neděli navštívila v rámci KATARZE TOUR 2016 Cheb. Naši zdravotníci zajišťovali zdravotnický dozor nad více než tisícovkou návštěvníků v KC Svoboda Cheb.

Český červený kříž byl realizátorem již druhé letošní dodávky humanitární pomoci do Sýrie o objemu přes 6 tun a hodnotě 4,2 miliony Kč, která se uskutečnila díky finanční podpoře Ministerstva zahraničních věcí ČR.