Ve Františkových Lázních v novém autokempu Amerika se dnes konalo Františkolázeňské kritérium 2018, tedy závod horských kol pro dětské kategorie.

Na pětičlenná družstva mladých zdravotníků letos čekaly na soutěži nelehké úkoly. Museli si poradit s první pomocí kupříkladu u otevřené zlomeniny holenní kosti nebo "zachovat klidnou hlavu" při ošetřování osoby pod vlivem omamných látek. Závody prověřily také zručnost dětí při obvazové technice i šikovnost při transportu.

V úterý 1. května proběhl 9. ročník akce "1. máj aneb bylo nebylo..!?", kterým se tradičně zahajuje sezona Kempu Stebnice u Jesenice.

Naši zdravotníci zajišťovali zdravotnickou službu v rámci které ošetřili několik drobných poranění a jedno větší transportovali na chirurgickou ambulanci Nemocnice Cheb.

Na zimním stadionu v Chebu dnes začal třídenní mezinárodní hokejový turnaj nesoucí název "Chebský pohár 2018". Na turnaj se představí šest družstev z toho dvě ze zahraničí. Ze Slovenska zavítá mladý ambiciózní tým GLADIATORS Trenčín a z nedalekého Selbu změří své síly VER Selb "B". Z českých týmů se ve třech dnech představí domácí HC STADION CHEB,...

Na začátku letošního roku se na obecním úřadě Velká Hleďsebe konalo tradiční setkání starostky s občany, které nese označení Čaje o páté.

Přejeme Vám všem radostné a pokojné svátky velikonoční mezi Vašimi blízkými, krásné jarní dny plné pohody a klidné chvíle pro odpočinek i načerpání nové energie.