Z dotace Karlovarského kraje "Na podporu zdravotnické osvěty, výchovy a zmírňování následků onemocnění" byly pořízeny následující výukové pomůcky: Magnetický model srdce na podstavci - 5 částí; Velký model o péči o chrup - 3x zvětšený; Kůže, kvádrový model - 70x zvětšený; SOF Tactical Tourniquet (SOF TT) NH - taktická škrtidla; WATER JEL - Training...

Děkujeme tímto Karlovarskému kraji za pomůcky, které byly zakoupeny z programu pro poskytování dotací z rozpočtu Karlovarského kraje "Na podporu zdravotnické osvěty, výchovy a zmírňování následků onemocnění".

Ve spolupráci s Prima Vizus, o.p.s. jsme pro pěstouny připravili workshop "První pomoc není věda", kterou absolvovali v rámci povinného vzdělávání pečující osoby v přednáškovém v resortu Stein nedaleko Chebu.

Plný text článku Chebského deníku "Odborníci s úpravami lékárniček nesouhlasí. Ztíží první pomoc?" s rozhovorem.

Na Štekrově mlýně jsme připravili pro děti z pěstounské péče, které spadají pod Centrum Pěstounské Péče Správy zdravotních a sociálních služeb Cheb, prezentaci jednoduchého ošetření a poskytnutí první pomoci včetně obvazové techniky a resuscitace. Nechyběly samozřejmě ani brýle simulující opilost nebo užití omamných látek.