Na zimním stadionu v Chebu dnes začal třídenní mezinárodní hokejový turnaj nesoucí název "Chebský pohár 2018". Na turnaj se představí šest družstev z toho dvě ze zahraničí. Ze Slovenska zavítá mladý ambiciózní tým GLADIATORS Trenčín a z nedalekého Selbu změří své síly VER Selb "B". Z českých týmů se ve třech dnech představí domácí HC STADION CHEB,...

Na začátku letošního roku se na obecním úřadě Velká Hleďsebe konalo tradiční setkání starostky s občany, které nese označení Čaje o páté.

Přejeme Vám všem radostné a pokojné svátky velikonoční mezi Vašimi blízkými, krásné jarní dny plné pohody a klidné chvíle pro odpočinek i načerpání nové energie.

Ačkoliv jarní teploty již opanovaly celou republiku, tak sezona zimního stadionu v Chebu pokračuje i nadále. Naši zdravotníci zajišťují stále zdravotnické služby na veřejném bruslení a při hokejových zápasech.

Máme velkou radost, že i letos pokračujeme v tradičním prohlubování ve znalostech první pomoci u zdravotnických a lékařských pracovníků Lázně Františkovy Lázně a.s. Věřím, že si školení užijí i další skupiny podobně, jako tomu bylo u skupiny první minulý týden.

V Plzni dnes zasedala expertní fokusní skupina MPSV s cílem naplnit projekt "Zvyšování kvality systému sociálních služeb prostřednictvím vytvoření kvalitního systému dalšího vzdělávání pracovníků v sociálních službách". Z plodné diskuze vzešlo mnoho podnětů, které budou v následujících měsících zpracovávány a následně projednány u kulatých stolů s...

Druhý den Plzeňských dnů urgentní medicíny se nesl ve znamení kardiopulmonální resuscitace, kterou doplnily přednášky z bloku Varia mezi kterými nechyběly příspěvky jako rozhodování v mezních situacích u tzv. VIP pacientů či dvojstupňový systém vzdělávání budoucích operátorů nebo současné postupy a doporučení u traumatu z visu.Přínosné podněty...

Zdravíme vás z prvního dne odborné konference Plzeňské dny urgentní medicíny! V našlapaném programu jsme absolvovali přednášky předních českých i zahraničních odborníků na téma akutní dětský pacient, medicína katastrof či vysoce nakažlivé nemoci a závažná traumata.

RunCzech

08.02.2018

Zakoupením registrace na prestižní závody běžeckého seriálu RunCzech si nejen zasportujete, ale také podpoříte dobrou věc.