ZDRAVOTNICKÉ SLUŽBY

Náš oblastní spolek nabízí zajištění zdravotnických dozorů na akcích sportovních i kulturních. O kvalitě poskytovaných služeb hovoří stovky spokojených pořadatelů nejrůznějších sportovních, kulturních, společenských a mnohých dalších akcí či aktivit, kteří se k nám po dlouhá léta vracejí.

Zdravotnické asistence (předlékařská první pomoc) jsou zajišťovány zkušenými zdravotníky z řad absolventů kurzu Zdravotník zotavovacích akcí, praktických či všeobecných sester, kteří mimo jiné pracují v nemocnici na jednotkách intenzivní péče, ambulancích, opakovaně jezdí zdravotničit na dětské tábory či jiná soustředění, pravidelně absolvují různá školení či jsou studenty vysokých zdravotnických  škol. 

Náš oblastní spolek pravidelně zajišťuje zdravotnický dozor při hokejových uktáních na ZS v Chebu a v Sokolově, při veřejném bruslení na ZS v Chebu, běžeckého závodu Valdštejnovy desítky a Dřevěného člověka, cyklistických závodech a dalších.

Každý zdravotník je v rámci zdravotnického dozoru zřetelně označen a má k dispozici potřebné vybavení, samozřejmostí je adekvátně vybavený zdravotnický batoh, stan, lehátka, nosítka a další vybavení dle typu akcí. 

Máte-li zájem o zdravotnický dozor, neváhejte a obraťte se na nás a vše potřebné doladíme!